Srdečně vás zveme na již tradiční letní grilovačky na Řípu. Sledujte web, kde vás informuje o nových termínech. Čekáme na babí léto. Změna je možná za nepřiznivého počasí - včas informujeme zde na stránkách. Neváhejte si na tyto termíny zarezervovat svůj pobyt. Grilovačky jsou i pro širokou veřejnost. Na grilu se můžete těšit na vepřové maso, grilované hermelíny, uzené žebra, ryby a klobásy. Těšíme se na vás! :)

Prožijte jaro a léto v Krkonoších za loňské ceny. Nezdražujeme. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Pro rezervaci volejte tel. 725 856 471

Chtěli byste trávit silvestra na horách, ale ještě nevíte kde? Máme pro vás řešení. Užijte si 5 nocí ve Velké Úpě v Krkonoších! Nabízíme k pronájmu celý objekt pensionu Říp. K dispozici vám bude 12 pokojů s 35 lůžky, plně vybavená kuchyně, společenská místnost, bar, lyžárna a botárna, parkování pro 15 aut. Dále je v celém pensionu skvělé připojení na WIFI. Co všichni hosté oceňují je, že 70 m od pensionu je zastávka skibusu, který vás odveze do Pece pod Sněžkou, centra Velké Úpy nebo Janských Lázní. Pokud budete mít zájem, neváhejte nás kontaktovat a my vám rádi zašleme cenovou nabídku nebo sdělíme další informace.


 

 

Ubytování Krkonoše

Jsme rodinný pension v samém srdci Krkonoš. U nás si užijete dovolenou v jakémkoli roční období. V zimě můžete využít lyžařské sjezdovky přímo ve Velké Úpě, dlouhá lanovka Portášky je od penzionu vzdálena 500 m.

Dále 50 m pod penzionem je skibusová zastávka, kde můžete využít dopravy do Pece pod Sněžkou nebo Jánských Lázní. Na jaře, v létě a na podzim můžete využít mnoha turistických a cyklistických tras. Naše nejvyšší hora Sněžka je vzdálená pouhých 7,5 km od penzionu.

 
 

Nabízíme pobyt ve dvou až pětilůžkových pokojích. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení. V ceně pokoje je bufetová snídaně. Dále je možné si přiobjednat i večeři. Vaši domácí mazlíčci jsou u nás vítáni.

Nezapomínáme ani na vaše děti. Pro ně je připraven dětský koutek a na zahradě je k dispozici kolotoč, pískoviště, velká trampolína s ochrannou sítí a skluzavka.

Restaurace a Bar

Součástí pensionu je i restaurace, kde vaříme tradiční českou kuchyni. Sezení uvnitř restaurace je pro 30 lidí. Za dobrého počasí je otevřena zahrádka před pensionem s kapacitou 32 lidí.
Restaurace je otevřena po celý rok pouze pro ubytované hosty formou objednané polopenze (alespoň 1 den předem)
Bar je otevřen i pro veřejnost:
Červenec, Srpen/Leden - Březen každý den 16 - 22 h
Ostatní měsíce zavřeno - jen pro ubytované hosty
Nabízí alkoholické, nealkoholické i teplé nápoje a drobné občerstvení.
Nyní NOVINKA 18 druhů prémiových a superprémiových rumů nejen z Karibiku. Přijďte ochutnat!

 

Novinky

Přichystali jsme si pro vás útulné ubytování, přijeďte vyzkoušet naše pohodlné postele a vychutnat si výtečnou snídani, těšíme se na vás!
Jdeme s dobou, proto máme celý objekt pokrytý signálem wifi. Navíc můžete bezplatně zaparkovat přímo u ubytovacího zařízení!
Máme nové webové stránky, doufáme, že se Vám líbí a že zde najdete všechny potřebné a důležité informace.