Ubytování Krkonoše

Jsme rodinný pension v samém srdci Krkonoš. U nás si užijete dovolenou v jakémkoli roční období. V zimě můžete využít lyžařské sjezdovky přímo ve Velké Úpě, dlouhá lanovka Portášky je od penzionu vzdálena 500 m.

Dále 50 m pod penzionem je skibusová zastávka, kde můžete využít dopravy do Pece pod Sněžkou nebo Jánských Lázní. Na jaře, v létě a na podzim můžete využít mnoha turistických a cyklistických tras. Naše nejvyšší hora Sněžka je vzdálená pouhých 7,5 km od penzionu.

 
 

Nabízíme pobyt ve dvou až pětilůžkových pokojích. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení. V ceně pokoje je bufetová snídaně. Dále je možné si přiobjednat i večeři. Vaši domácí mazlíčci jsou u nás vítáni.

Nezapomínáme ani na vaše děti. Pro ně je připraven dětský koutek a na zahradě je k dispozici kolotoč, pískoviště, velká trampolína s ochrannou sítí a skluzavka.

Restaurace

Součástí pensionu je i restaurace, kde vaříme tradiční českou kuchyni. Sezení uvnitř restaurace je pro 30 lidí. Za dobrého počasí je otevřena zahrádka před pensionem s kapacitou 32 lidí.
Otevírací doba restaurace:
Červenec, Srpen - Denně 12 - 22 h (Vaříme do 20 h)
Září: So, Ne 12 - 22 h (Vaříme do 20 h)
Říjen, Listopad - Zavřeno (pouze pro ubytované hosty)

 

Novinky

Přichystali jsme si pro vás útulné ubytování, přijeďte vyzkoušet naše pohodlné postele a vychutnat si výtečnou snídani, těšíme se na vás!
Jdeme s dobou, proto máme celý objekt pokrytý signálem wifi. Navíc můžete bezplatně zaparkovat přímo u ubytovacího zařízení!
Máme nové webové stránky, doufáme, že se Vám líbí a že zde najdete všechny potřebné a důležité informace.